ХТО МИ Є?

Ласкаво просимо у готель «Гетьман» в Кам’янець-Подільському

Кам’янець-Подільський — старе Українське місто, яке було засноване понад 9 століть тому, і отримало назву перлини Поділля, «перлини на камені». Тисячі туристів щороку відвідують цей унікальний музей під відкритим небом, де кожен камінь пам’ятає багато трагічних подій, де кожен кут повний легенд і неповторної мелодії подорожі. Це обов’язково примусить вас полюбити наше місто. Голос історії Кам’янець-Подільського чується у вигляді та архітектурі його будівель: Старий Замок, Польська і Російська брами, Домініканський костьол, католицька церква св. Петра та св. Павла, Український, Польський магістрат, Вірменський колодязь і бастіон, Польський ринок – відбиток історичних часів. Завітайте в легальное онлайн казино на реальные деньги.

Наша історія

Саме на Польському ринку розміщується готель «Гетьман»

Багато років тому власник будинку відновив своє житло в 18-му сторіччі, вкарбувавши своє ім’я на карті Кам’янця-Подільського.

В наш час є меморіальна плита на будівлі з написом: «Тут… у 1735 цей камінь — будинок був побудований знову Севером Овансовичом». Будинок залишив деякі особливості первинного планування і його типову структуру кам’яних будинків Ренесансу.

Дуже ретельно власники готелю намагаються зберегти історію міста, як за межами так і всередині старовинної будівлі.

найвищий рівень

Як мати, гордиться своєю дитиною ми гордимось нашим готелем «Гетьман». Оскільки це — перший Готель в області з найвищим рівнем проживання і обслуговування. Він подібний музею присвяченого козакам та їхнім гетьманам.

Якщо ви хочете дізнатися про це, приїжджайте до нас і подивіться на прекрасні картини у готелі з нашими славними гетьманами.

Обслуговування і якість, індивідуальний метод підходу до кожного клієнта — тільки незначна частина того, що ми пропонуємо вам. Естетично оформленні кімнати зі всіма зручностями, такими як душ з масажем, супутникове телебачення (більш ніж з 250 каналами), кондиціонування в кожній кімнаті і т.п.

Є кімнати категорій «люкс», «напівлюкс» та «зіркова кімната». Чудове обслуговування, забезпечується уважним ввічливим і привабливим персоналом. Дерев’яні меблі готелю «Гетьман» екологічно чисті.
Є відмінно обладнана сауна, яка допоможе вам розслабитись і позбавитись напруженості та втоми.

Домашній затишок очікує на Вас у кімнатах нашого готелю.